7. týždeň + 7 kg

16. sep 2023

Baby, je toto možné??? Ja som už zúfalá. Užívam Progestanelle od 5.tt. Moje telo je nafúknuté, ťažké a nemotorné. Váha mi ukazuje 7kg hore, neprejedam sa, nejem cukor lyžicami... nechápem kde robím chyby, je mi jasné, že priberiem ale takto do pôrodu ma budú nosiť vysokozdvižným vozíkom. Mala som 70kg a 170cm....

anjelicek26
16. sep 2023

Ja som tiez nafuknuta s progesteronu 2*200 denne...Ale nemam Ani Gram navyse.. brucho je velke veru..ja by som to spomenula lekarovi... to babo ma 5-8mm, 7 Kil je uplne zadrziavanie vody..Toto bol 7.tyzden..

autor
16. sep 2023

@anjelicek26 mne ukazuje 7kg navyše. Nevieš prečo mi zadržiava telo vodu? Tiež beriem 2×200.

zuzana212722
16. sep 2023

Mám kolegyňu ona že pribrala 50 kíl počas tehotenstva..nikto nevedel prečo všetko mala v poriaku aj v druhom tehotenstve to mala po pôrodoch schudla max 15 kíl takže jej to ostalo..na tvojom mieste to riešim z dr čím skôr

anjelicek26
16. sep 2023

Neviem ale urcite to ries s lekarom. Oblicky, ktore pumpuju tolko litrov navyse pracuju naplno,nesmie to stupat tymto tempom,lebo to na konci nezvladnu...

terry658
16. sep 2023

Určite rieš s lekárom. Ja som brala vyššie dávky a priberala som menej. Sice už som to nikdy nezhodila ale každým ďalším tehotenstvom som pribrala menej.
Môže to byť reakcia na hormóny. Mne toto spravilo po HCG hormóne. 3 kg za dva dni.

marticka85po
17. sep 2023

Progesteron dost drzi vodu v tele takze asi zato

akiknabruh
17. sep 2023

ja mam zasa pocit že chudnem ,teda okrem bruška ten mam ale tiez uživam progesteron 3xdenne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre