7. - 8. týždeň a bolesť po orgazme

wiwa2
11. aug 2013

Potrebujem sa poradit... vcera som mala po dlhej dobe s manzelom orgazmus
.po orgazme som mala asi minutu-dve bolesti ako pred menstruaciou ked vas rozboli cele brucho.. uz to ma vylakalo... dneska k veceru trosku pocitujem pobolievanie v pravej strane brucha nizsie

castania
11. aug 2013

Ja som to tiez takto pocitovala a pripominalo mi to pocit ako ku koncu tehotenstva ked mi zacalo tvrdnut brucho, casto ..take stahy maternice...

ematko29
11. aug 2013

Ja ked som bola tehu,tiež som to pocitovala tak ako ty,Ztoho dôvodu teda zo strachu som asi do 4mesiaca som sa snažila neorgazmovať 😀 Orgazmus by nemal uškodiť ak tehotnosť nieje ryziková.Pri orgazme sa sa maternica sťahuje tak preto asi tá bolesť a vo vyššom štádiu to bábo vraj vníma ako jemné objatia maternice.Tá bolesť v podbrušku čo máš dnes je roztahovanie maternice s najväčšou pravdepodobnostou.

darka2001
11. aug 2013

Suhlasim s kockami,ja som v tehu mala orgazmus len 2x,stale to skoncilo tvrdnutim brucha tak potom aj napriek pravidelnemu sexovaniu sa mi to strachu o babo nepodarilo🙂

wiwa2
autor
11. aug 2013

@ematko29 aj som myslela ze to take nieco bude ale tak ako kazda pvotehulka som dostala strach ci sme neco nepokazili...no my tiez teraz asi tak skoro nebudeme mat rososo... nelen ja ale aj muz dostal riadny strach....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre