6. týždeň + 4 dni bez nálezu

10. feb 2022

Ahojte, máte prosím niekto podobnú skúsenosť? Na ultrazvuku bolo vidno len 2 dutinky, nič viac…
Vďaka

luulinkaa
10. feb 2022

Este je skoro, aby bolo daco vidiet

aliaray1
10. feb 2022

Ahoj, HCG merali?
Osobne ja ak by som nemala hematom akebo vyslovne bymi neslo o zivot, pockala by som este tyzden, idealne dva na vysetrenie v sukromnej gyn.ambulancii...pre pokoj v dusi.

autor
10. feb 2022

Zatiaľ nie, až pri najbližšej návšteve. Dostala som termín o 10 dní,tak teda uvidíme potom.

lyci
10. feb 2022

podla toho kedy mas ovulaciu. ak na konci cyklu, tak je to ok

ibajaanikiny
10. feb 2022

Mne 7+3 nevidel nic,o tyzden uz aj srdiecko…

autor
10. feb 2022

Dakujem,som kludnejsia..trosku som sa zľakla, totiž spomenula aj možnosť mimomaternicového tehotenstva ak sa to do budúcej návštevy nezmení..

tekvicka29
14. feb 2022

Ja som tiež bola na prvej kontrole v 6+4tt a lekár videl len žĺtkový vak bez plodu, potom o týždeň v 7+4tt už bol aj plod so srdiečkom 🙂❤️

no_co_uz
23. feb 2022

Ahoj. Ako si dopadla? Ja som bola na utz vcera 6+1...plod, ze je mensi ako by mal byt a nie je akcia srdiecka :/ mam prist o tyzden. HCG mam 17500. Myslite, ze sa srdiecko este ma cas rozbuchat?

autor
23. feb 2022

Ahojte, no ja som žiaľ ešte v ten večer začala trošku špiniť , na druhý deň krvácať…tak to žiaľ dopadlo takto 😒 veľmi držím palce, nech Ti všetko dobre dopadne 🤍

no_co_uz
23. feb 2022

to ma mrzí :( drzim palce nech sa skoro podarí zase

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre