1. trimester bez príznakov

domcavesel
9. feb 2024

Ahojte, je v poriadku keď som v 6 týždni a stále nemám žiadne príznaky ? Len kúsok citlivejšie prsia, zajtra idem na sono, tak mám troška obavy.

Ďakujem. 🙂

petronellla87
9. feb 2024

@domcavesel sa chvalis ci stazujes? 😀 Neboj, je to ok😉

domcavesel
autor
9. feb 2024

@petronellla87 práveže by som bola rada, keby niečo cítim 😅 bola by som kľudnejšia

thereisabear
9. feb 2024

Ešte stále to môže prísť, aj nemusí vôbec.

dzejsik
9. feb 2024

@domcavesel uzivaj si 😁

petronellla87
9. feb 2024

@domcavesel ja som prvé tehotenstvo mala takéto bezpriznakove, a teda do takého 20tt do veľkého ultrazvuku to bola nuda no😀 ale lepšie ako keby si mala mať každý deň hlavu strcenu v záchode 🙂

snazilka_bio_mamka
9. feb 2024

ja som v 11 a nemam nič. Trocha ma bolia prsia a pribrala som. Inak nič. :(

domcavesel
autor
9. feb 2024

@snazilka_bio_mamka a u doktora si už bola či je všetko v poriadku ?

miniatura14
9. feb 2024

@domcavesel Ja som nemala absolútne žiadne príznaky, ani raz mi nebolo zle, no proste nič, celé tehotenstvo som sa cítila super. A všetko bolo v najlepšom poriadku 😊. Takže nemaj obavy a užívaj si to 🙂

domcavesel
autor
9. feb 2024

@miniatura14 dakujem ❤️

snazilka_bio_mamka
9. feb 2024

@domcavesel áno bola, bábätko krásne rastie, zodpovedá veľkosťou a srdiečko bije od 6 tt

tiezjedna
9. feb 2024

@domcavesel ja som tak mala všetky tri tehotenstvá😉 Pri prvej sme zistili, že som tehotná, keď som bola na konci tretieho mesiaca 😂 Som rada, že neviem, čo sú to nevoľnosti ani iné tehotenské ťažkosti.

dada0902
9. feb 2024

Nič neobvyklé pri synovi som ani nevedela a pri dcére mi bývalo zle čiže není pravidlo ze každé tehu ma príznaky 😊

domcavesel
autor
9. feb 2024

Ďakujem za povzbudenie všetkým 😊 ide o moje prvé tehotenstvo, tak som z toho niekedy v strese 😅 v pondelok idem na sono, tak sa teším ❤️

domiklik
9. feb 2024

@domcavesel to sú úplne normálne príznaky na 6 týždeň

henrietka12
11. feb 2024

@domcavesel neboj sa ja som 7+5tt a tiez nemám žiadne extra príznaky...prsia citlivejšie a zo začiatku ma sem tam naplno v aute ... Inak nič 🙂 namiesto toho som už 2 týždne chorá ... V pondelok som bola na sone a bolo všetko v poriadku ...

domcavesel
autor
11. feb 2024

@henrietka12 ďakujem ❤️ ja idem na sono zajtra, a čo sa týka príznakov stále nič 😁 okrem pŕs

tanyag
11. feb 2024

Tiež sa musím pochváliť, že do 12 týždňa som ani nevedela, že som tehotná 🤣 a aj po zistení, žiadne príznaky, ani zvracanie, ani bolesti pŕs, nič...celé tehotenstvo som pracovala...ešte aj v deň, keď mi začali kontrakcie 😁 takže neboj, bude určite všetko ok 😉

henrietka12
11. feb 2024

@domcavesel ja som 3 krát tehotná a ani pri jednom som nezvracala a ani nemala žiadne extra príznaky ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre