1. IVF a 1. KET, v 5tt potrat - má niektorá skúsenosť?

ancike01
10. feb 2020

Ahojte nenasla som podobnu diskusiu. Mala som svoj prvy KET ale zial som potratila. Vsetko islo tak ako malo po 14 dni som mala hcg 807. 😊 Potom som zacala spinit isla som na pohotovost vsetko bolo ok hcg 4583. Spinenie ustalo na 1 den. Na druhy den zo mna isla zrazenika. Isla som na kontrolne hcg 8538. A vo stvtok som zacala velmi silno krvacat ze zo mna padali zrazeniny ako jablka velmi som sa zlakla. Potvrdili mi prebiehajuci potrat.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ancike01
autor
10. feb 2020

@bambulienka25 aha asi sa to vymazalo😕 ze ci sa podaril 2 KET a bez problemov.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ancike01
autor
10. feb 2020

@bambulienka25 ani raz sa ti neuchytilo? Ja som mala hor.profil. Ale geneticke a podobne vysetrenie som nemala.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikina173
10. feb 2020

Ja som mala 3x ET a tiež niekoľkokrát KET a nič, 2 x som potratila, až som po niekoľkých rokoch otehotnela prirodzene, tak ak máš všetko ôk, nezúfaj, raz sa podariiii

kikina173
10. feb 2020

A to mame teraz 2 embrya (úplne zdravé, boli vyšetrené)

ancike01
autor
10. feb 2020

@bambulienka25 pozriem si na nete,nieco o tom precitam. Dakujem ti. No ty kolos pekne😕Do ktoreho centra chodis?

misscelaneous
10. feb 2020

Nam vysiel treti KET. Prvy MMT, druhy MA a treti aktualne 12tt. Po MA som poriesila reproimuno a hematologiu, picham clexane, tiez beriem lieky na stitnu a vsetko ide zatial veeelice pekne 🙂

ancike01
autor
10. feb 2020

@kikina173 ahoj tak prirodzene to uz nepojde mala som nepriechodne vajcovody tak mi ich odstranili

ancike01
autor
10. feb 2020

@misscelaneous Ahoj tak vela zdravia prajem obom a drzim palce✊✊✊🍀🍀🍀🍀Dlho sa caka na take vysetrenie?

misscelaneous
10. feb 2020

@ancike01 6 tyzdnov po kyrete mi bolo povedane na reproimuno a hematologia po prvej menstruacii. No zvolila som si konzervativny pristup (tzn. nechala som telo vysooriadat sa same bez kyretu) a sla som skor. Co bolo aj dobre, kedze mne estrimax zhustil krv, a v tehu mi nasli mutacie a koagualny lupus hranicny a mimo tehu, po opakovanych odberoch som v norme.

ancike01
autor
10. feb 2020

@misscelaneous ved prave aj ja sa cistim sama. Dnes som bola u svojej gyn a ta uz len videla prazdnu dutinku. Dala mi este jednu injekciu aby som sa vycistila ale uz sa cistim . Viec co ja som brala Estrimax 3x1 a Crinone gel 1x. Aj ja som si vsimla ze od toho Estrimaxu mam tmavsiu krv😨

misscelaneous
10. feb 2020

@ancike01 tiez som brala 3x1 pri MA a teraz som brala Estrimax tiez 3x1 do 9tt no beriem zaroven anopyrin a picham clexane. Vraj kvoli estrimaxu

ancike01
autor
10. feb 2020

@misscelaneous a na tie vysetrenia treba aj vymenne listky alebo mozem sa len tak objednaj? Aj sa plati nieco?

ancike01
autor
10. feb 2020

@misscelaneous a na tie vysetrenia treba aj vymenne listky alebo mozem sa len tak objednaj? Aj sa plati nieco?

misscelaneous
10. feb 2020

@ancike01 mne dali v gynfiv vymenne listky, aj ich odo mna pytali na vysetreniach. Hematologiu som neplatila a reproimuno Dzurilla v Nr 60 eur (hotovost, karty neberu)

ancike01
autor
10. feb 2020

@misscelaneous ja chodim do Ferticentu do Ba. Tak uvidim co mi povie po tomto

e1i
10. feb 2020

@misscelaneous 60 v NR? My ked sme sa objednavali nam povedali 360, a termin bol o 3,5 mesiaca vtedy. Boli sme v PO v adle,termin o mesiac a 60 eur,vysetrili nas oboch.

ericka_123
11. feb 2020

@ancike01 určite absolvuj hematologické a endokrinologické vyšetrenie a až potom rieš ďalšie tehotenstvo.

petra26111
4. jún 2020

Ahojte ja som bola minulý rok v auguste na prvom ET ktorý bohužiaľ skončil MMT skončila som v nemocnici laparoskopicky my vybrali vajičkovod :( na druhý pokus som išla v januári ktorý sa tiež skončil negatívnymi výsledkami ze vraj biochemicke 🤷‍♀️nevyšlo teraz som si robila vyšetrenia imunologiu a hematologiu takže imunologiu mám vporiadku len musim brať vitamín D3 a hematologia výsledky ma čakajú koncom júna tak uvidíme po výsledkoch a pojdeme na ďalší pokus ešte tam máme mrazačikov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre