Do politrového pohára 1šálku konopného semienka cca 80-100g na 1l nápoja, Na namočenie stačí pollitrový pohár potom sa voda pridáva počas mixovania. Ak by sme na začiatku dali veľa vody mohol by byť problém s kvalitným pomixovaním semien. Precediť cez gázu, dochutíme si pozdľa chuti. Dávam med, škoricu, občas karob a mamé kvalitné vyživné kakauko karobko. Ak chceme iné dochutenie použijeme ďatlový sirup. Konope má veľa benefitov pre naše telo. Obsahuje vitamíny skupiny B, C, E a omega -3, -6 mastné kyseliny, minerály ako vápnik, fosfor, draslík, sodík,meď, selén, želez,o zinok. Vďaka svojmu zloženiu chránia srdce, posilujú cievy, zlepšujú pamäť i stav kože a vlasov, prospievajú zažívaniu i regulácii krvného tlaku a miernia zápalové procesy v tele. Zaradením tohto nápoja do jedálnička posilníte svoj imunitný systém. Živiny z konopných semien celkovo napomáhajú v organizme udržovať správnu funkciu viacerých systémov. Priaznivo ovplyvňujú nervový systém, metabolizmus i trávenie.
Do politrového pohára 1šálku konopného semienka cca 80-100g na 1l nápoja, Na namočenie stačí pollitrový pohár potom sa voda pridáva počas mixovania. Ak by sme na začiatku dali veľa vody mohol by byť problém s kvalitným pomixovaním semien. Precediť cez gázu, dochutíme si pozdľa chuti. Dávam med, škoricu, občas karob a mamé kvalitné vyživné kakauko karobko. Ak chceme iné dochutenie použijeme ďatlový sirup.
Konope má veľa benefitov pre naše telo. Obsahuje vitamíny skupiny B, C, E a omega -3, -6 mastné kyseliny, minerály ako vápnik, fosfor, draslík, sodík,meď, selén, želez,o zinok. Vďaka svojmu zloženiu chránia srdce, posilujú cievy, zlepšujú pamäť i stav kože a vlasov, prospievajú zažívaniu i regulácii krvného tlaku a miernia zápalové procesy v tele. Zaradením tohto nápoja do jedálnička posilníte svoj imunitný systém. Živiny z konopných semien celkovo napomáhajú v organizme udržovať správnu funkciu viacerých systémov. Priaznivo ovplyvňujú nervový systém, metabolizmus i trávenie.