Účinok vitamínu B17 Rakovinové bunky obsahujú veľké množstvo enzýmu zvaného beta-glukuronidáza (dalej BG). BG sa vyskytuje aj v zdravom organizme, ale v minimálnom množstve. V prítomnosti BG sa vitamín B17 rozpadá a uvoľňuje kyselinu kyanovodíkovú a benzaldehyd. Tieto dva jedy bojujú proti rakovine zvnútra a ničia ju. Čo sa však stane s vitamínom B17 v zdravom tele? Čo sa deje, keď kyselina kyanovodíková a benzaldehyd z rakovinových buniek prejdú do zdravého tkaniva? Zdravé bunky na rozdiel od rakovinových obsahujú enzým zvaný rhodanáza. Tento enzým dokáže kyselinu kyanovodíkovú premeniť na thiocyanát, ktorý je pre naše telo neškodný. Thiocyanát znižuje krvný tlak a je tiež látkou, z ktorej náš organizmus produkuje pre nervy tak dôležitý vitamín B12. Jedovatý benzaldehyd sa mení pomocou vzdušného kyslíka na bolesti utišujúcu kyselinu benzoovú. To je snáď aj dôvod, prečo vitamín B17 pôsobí utišujúco na bolesť. Keďže sa rakovinové bunky živia kvaseným cukrom a nie kyslíkom, nemajú proti benzaldehydu žiadnu šancu. V krátkosti povedané: vitamín B17 bojuje proti rakovine zvnútra a pre normálne bunky je zdravý — podľa G. Homesových vysvetlení. Sú známe len veľmi zriedkavé prípady neznášanlivosti voči marhuľovým jadierkam. Keby ste zistili vo Vašom prípade nevoľnosť, závrate, atď., zredukujte množstvo konzumovaných jadierok na také, ktoré Vám nerobí ťažkosti. Z tohto dôvodu je potrebné a dôležité, aby ste množstvo požitých jadierok zvyšovali len pomaly a dôkladne pozorovali reakcie Vášho tela. Existujú hypotézy, ktoré hovoria, že rakovinové ochorenia sú spôsobené aj nedostatkom spomínaného vitamínu v potrave súčasného ľudstva.
@nili nie su toxicke..o tom bolo reciiii. ta kniha rakovina,tam pise ako to je a cela kniha je o tych jadierkach..pomahaju..su hnusne horke,ale nie toxicke..
Účinok vitamínu B17
Rakovinové bunky obsahujú veľké množstvo enzýmu zvaného beta-glukuronidáza (dalej BG). BG sa vyskytuje aj v zdravom organizme, ale v minimálnom množstve. V prítomnosti BG sa vitamín B17 rozpadá a uvoľňuje kyselinu kyanovodíkovú a benzaldehyd. Tieto dva jedy bojujú proti rakovine zvnútra a ničia ju. Čo sa však stane s vitamínom B17 v zdravom tele? Čo sa deje, keď kyselina kyanovodíková a benzaldehyd z rakovinových buniek prejdú do zdravého tkaniva? Zdravé bunky na rozdiel od rakovinových obsahujú enzým zvaný rhodanáza. Tento enzým dokáže kyselinu kyanovodíkovú premeniť na thiocyanát, ktorý je pre naše telo neškodný. Thiocyanát znižuje krvný tlak a je tiež látkou, z ktorej náš organizmus produkuje pre nervy tak dôležitý vitamín B12. Jedovatý benzaldehyd sa mení pomocou vzdušného kyslíka na bolesti utišujúcu kyselinu benzoovú. To je snáď aj dôvod, prečo vitamín B17 pôsobí utišujúco na bolesť. Keďže sa rakovinové bunky živia kvaseným cukrom a nie kyslíkom, nemajú proti benzaldehydu žiadnu šancu. V krátkosti povedané: vitamín B17 bojuje proti rakovine zvnútra a pre normálne bunky je zdravý — podľa G. Homesových vysvetlení. Sú známe len veľmi zriedkavé prípady neznášanlivosti voči marhuľovým jadierkam. Keby ste zistili vo Vašom prípade nevoľnosť, závrate, atď., zredukujte množstvo konzumovaných jadierok na také, ktoré Vám nerobí ťažkosti. Z tohto dôvodu je potrebné a dôležité, aby ste množstvo požitých jadierok zvyšovali len pomaly a dôkladne pozorovali reakcie Vášho tela. Existujú hypotézy, ktoré hovoria, že rakovinové ochorenia sú spôsobené aj nedostatkom spomínaného vitamínu v potrave súčasného ľudstva.