bionke
24. mar 2020
202

Nivea Baby

Nivea Baby, môj prvý krém.

Vďaka jemnému a bezpečnému zloženiu s prírodným mandľovým a slnečnicovým olejom chráni detskú pokožku. Možno ho použiť na tvár, telo a na premastenie suchej pokožky počas dňa, ale aj na zadoček ako u nás, keďže sme ešte plienočkový. A tiež som badala mierny ústup ekzému. Svojím tvarom v praktickom balení je super aj do prebaľovacej tašky, nezaberie veľa miesta.

Nivea Baby Micellar sprchový gél.

Veľmi dobre čistí pokožku a zanecháva jemnú vôňu. Príliš nepení, ale to nemá na čistiaci efekt žiadny vplyv. Veľké balenie vydrží dlho a čo ma potešilo najviac, je praktický uzáver, ktorý sa dá jedným pohybom zavrieť. Tento bezpečnostný prvok oceníte i na cestách, nie raz sa mi stalo, že som mala celú batožinu od krému alebo gélu, ale s týmto produktom sa vám to nestane. Pre nášho drobčeka chcem tú najlepšiu starostlivosť. Detský sprchový gél Baby Micellar Mild Washing Gel je tou najšetrnejšou cestou pre umývanie malého telíčka. Produkt je vyrobený prestížnou firmou Nivea, ktorá sa teší celosvetovej obľube, a bol vyvinutý v spolupráci s dermatológmi a pediatrami. Micelárne molekuly v pene jemne zachytia nečistoty na pokožke, ktoré sa potom jednoducho spláchnu vodou. Gél nevysušuje ani nedráždi pokožku, preto je vhodný na každodenné umývanie aj pre dieťatko ako je môj drobček s ekzémom. Neobsahuje parabény, alkohol ani farbivá. Začervenanie zmizlo, lišaj a ekzém nezareagoval a suchá pokožka sa hydratovala. Som veľmi spokojná.

#test_nivea2  #recenzia

Začni písať komentár...