potrebovali by sme nove umyvadlo do spodnej kupelne, co odporucate aku predajnu? Siko? alebo mozno aj Obi? tam maju fajn ceny, ale ci stoji za to kupit?

    Podla mna je jedno kde kupite,zalezi aby sa vam pacilo ci? My mame celu sanitu z merkury uz 10rokov a spokojnost,vana umyvadlo wc -geberit

    24. máj 2024
    beatta7
    autor

    @matamato no nam praveze merkury neodporucali, ale tak mozno to neplati pre cely sortiment. 🙂 dakujem za tip.

    24. máj 2024

    @beatta7 my máme všetko z Merkury, tiež už veľa rokov a maximálna spokojnosť. Aj teraz do nového bytu sme všetko kúpili tam a super.

    24. máj 2024

    záleží od výrobcu, nie od predajne

    24. máj 2024

    presne ako barrilla pise, predajna je v tomto pripade nepodstatna. my sme spokojni so znackou kaldewei. poskytuju aj dlhorocnu zaruku, to bolo pre mna velke plus, ked sme vyberali.

    24. máj 2024

    máme z Obi... už roky.

    24. máj 2024

    Odporúčam ikea

    24. máj 2024

    @beatta7 ako pisu baby vyssie ,musi sa ti to hlavne pacit ,nasi maju napriklad ravak-predrazene a na vanu musi davat velky pozor lebo sa privela skribe,,umyvadlo stale zanesene.. ja by som isla najskor po tom co hladam a kukala aj net napriklad a potom obehla zo par prdajen a popozerala ceny,a isto by som isla aj do ikei 😍 to je srdcovka,ale ja napr viem ze na novu kupelnu cca o dva roky pojdem aj do polska,segra si z tade vybrala vse co chcela a v cr to mali 3x drazsie ako tam 🤔 ak mas moznost rozsir obzor

    26. máj 2024