Ako riešiť manželovu klesajúcu chuť na sex?

Zodpovedané
10. júl 2019

Dobrý deň,

s manželom sme spolu 7 rokov, z toho rok ako manželia. Posledný pól rok to so sexom akosi upadá.

Som v 4. mesiaci tehotenstva, chuť na sex mám, no jemu sa nejako nechce. Buď hneď zaspí alebo hovorí, že je unavený. Inam nám to celkom klape. Je pravda, že som trochu pribrala, ale iniciatívna som celkom dosť, takže si nemyslím že je chyba vo mne. Neviem čo robiť.

Ako riešiť manželovu klesajúcu chuť na sex?

Ďakujem

Dobrý deň,

je možné, že sa Váš manžel obáva, aby neublížil bábätku?!

Občas sa stáva, že ľudia majú skreslené predstavy o tehotenstve a sexe. Skúste sa s ním pozhovárať, otvorene mu povedať, ako vnímate situáciu vy.

Niekedy skutočne pomôže len jednoduchý rozhovor.

Prajem všetko dobré.

Mgr.Veronika Rosinová
Poradenské a konzultačné centrum Nové Zámky, Súkromná poradňa psychológa
web: www.pkc-psycholog.eu
tel: 0917 022 755
mail: rosinova.pkc@gmail.com