Ako komunikovať s manželom, ktorý je sociopat a hysterik?

Zodpovedané
3. apr 2023

Dobrý deň,

budem sa rozvádzať a práve vypisujem žiadosť. Do rozvodu potrebujem doma s manželom "prežiť". Máme dve deti: skoro 2-ročné a 4-ročné.

Potrebujem pomôcť s komunikáciou.

Ako komunikovať s manželom, ktorý je sociopat a hysterik?

Máte nejaké zaručené triky?

Ďakujem

Dobrý deň,

je mi ľúto, ale nemám nijaké špeciálne triky na život s sociopatom a hysterikom. Tieto diagnózy patria skôr do špecializácie psychiatrie, kde ich vedia účinne kontrolovať okrem iného aj liekmi.

Skúste sa teda obrátiť s požiadavkou na najbližšiu psychiatrickú ambulanciu.

V prípade, že ma budete potrebovať aj naďalej, rada Vás privítam na mojom webe, kde nájdete všetky potrebné informácie.

PhDr. Ľudmila Habodász
terapeut
web: www.psychorada.online