Môžem zmeniť výpoveď ako poškodená bez toho, aby som niesla následky?

Zodpovedané
22. júl 2019

Dobrý deň,

v živote som nebola trestaná ide o paragraf 360 a obvinený je druh, chcem to ukončiť. Trestné stíhanie sa vziať späť nedá, dá sa pozastaviť. Neviem ako môžem urobiť, aby bol čo najrýchlejšie prepustený s väzby. Počula som o zmieri, ale že tam sa platí nejaká odmena prokurátorovi na nejaké účely.

Môžem zmeniť výpoveď ako poškodená bez toho, aby som niesla následky? Aká suma sa vypláca prokurátorovi?

Ďakujem

Dobrý deň,

zmeniť výpoveď beztrestne sa nedá.

O výške sumy sa informujte u prokurátora.

S úctou,

Advokátska kancelária JUDr. Jána Kasenčáka
Zapísaný v zozname advokátov vedenom SAK pod č. 4907
Juraja Fándlyho 2163/7
010 01 Žilina
Slovenská republika

Tel: +421 (911) 541273
E-mail: office@kasencaklegal.eu