Ex priateľ mi robí peklo zo života. Čo mám robiť?

Zodpovedané
19. máj 2019

Dobrý deň,

môj bývalý priateľ, čiže otec môjho dieťaťa mi robí neustále peklo zo života. Stále sa len vyhráža rôznymi paragrafmi, stanovuje si vlastné podmienky na stretávanie s dieťaťom. Neriadi sa právoplatným rozsudkom. Stále musí byť po jeho. Čaká nás ďalší súd.

Čo mám robiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prvom rade musíte vyjsť z omylu, že právnik/advokát vyrieši akýkoľvek problém právnymi prostriedkami. Ak niekto používa psychologickú vojnu, tak ak neprekračuje určité hranice, je len na druhej strane, ako v tomto boji odolá.

Na druhej strane ak budete trvať na dôslednom dodržiavaní rozsudku a odmietnete jeho vlastné podmienky, je to jediné rozumné, čo Vám môžem poradiť po právnej stránke.

S úctou,

Advokátska kancelária JUDr. Jána Kasenčáka
Zapísaný v zozname advokátov vedenom SAK pod č. 4907
Juraja Fándlyho 2163/7
010 01 Žilina
Slovenská republika

Tel: +421 (911) 541273
E-mail: office@kasencaklegal.eu