Môže mi riaditeľka siahnuť na odmenu od štátu vo výške 350 eur pre zamestnancov v školstve?

Zodpovedané
19. jan 2022

Dobrý deň,

som nepedagogický zamestnanec.

Môže mi riaditeľka siahnuť na odmenu od štátu vo výške 350 eur pre zamestnancov v školstve?

Ďakujem

Dobrý deň,

táto otázka je špecifická a vyžaduje právne poradenstvo v danej oblasti. Podľa Usmernenia odborového zväzu ako zamestnanec máte právo dostať vyplatenú odmenu, ak ste splnili minimálny rozsah práce v roku 2021 a minimálne kvalitatívne požiadavky na plnenie úloh.

Sandra Balažíková
Head of Human Resources