Existujú mentorské programy pre ženy začínajúce podnikateľky po materskej?

Zodpovedané
26. máj 2022

Dobrý deň,

mám podnikateľský nápad - mobilné gastro.

Ako si viem overiť vopred ako by mi to mohlo fungovať v praxi?

Mám skúsenosť so živnosťou, ale nemám skúsenosť so spoločnosťou s.r.o.

Potrebovala by som kúpiť/vyrobiť mobilný gastro vozík - investícia, ktorú neviem vyčísliť. Následne hygiena, výroba a potom samotný nákup - predaj cez brigádnika.

Existujú mentorské programy pre ženy začínajúce podnikateľky po materskej, kde viem dať nápad do čísiel?

Základy typu swot ovládam.

Ďakujem

Dobrý deň,

rada by som Vám poradila, avšak Vaša otázka nie je určená do pracovnej poradne. Úrady práce však vedia poskytnúť informácie pre začínajúcich podnikateľov. Skúste vyhľadať pojem „Príspevok na samostatnú zárobkovú činnosť”.

Sandra Balažíková
Head of Human Resources