15-mesačné dieťa zaspáva na prsníku a aj na ňom spí. Čo robíme zle?

Zodpovedané
Dnes o 07:09

Dobrý deň,

15-mesačné dieťa zaspáva na prsníku a aj na ňom spí. Predtým spalo iba v kočíku. Cumlík vyhodilo ako 11-mesačné.

Čo robíme zle?

Ďakujem

Dobrý deň,

nemusíte robiť nič zlé. Vaše bábätko je kontaktnejšie a dobre sa mu tak spinká.

Odporúčam zaviesť aj nové spánkové asociácie k aktuálnemu spôsobu uspávania a postupne môžete vyberať po uspatí prsník, aby dieťatko nepotrebovalo v spánku byť prisaté.

Zuzana Sláviková
holistická spánková poradkyňa
mail: ahoj@spinkajbabo.sk
web: https://www.spinkajbabo.sk
IG: @spinkajbabo