Zhoršilo sa mi šumenie v hlave a v ušiach. Aká je moja lekárska správa?

Zodpovedané
2. feb 2022

Dobrý deň,

chcel by som sa poradiť ohľadom mojich výsledkov.

Znovu som ochorel. Šumenie v hlave a v ušiach sa mi zhoršilo.

Je to normálne?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa vyšetrenia máte ľahkú dysfunkciu Eustachovej trubice, ktorá spája nosohltan a dutinu stredného ucha. Preto Vám boli doporučené kvapky na zmiernenie opuchu nosohltana.

Okrem toho Vám bol predpísaný liek Tebokan, ktorý zvyšuje prekrvenie mozgu. Tým by sa mala zlepšiť koncentrácia a odoznieť šumenie v hlave.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková