Z čoho sa u mňa objavuje bolesť hlavy, slabosť a trasenie rúk?

Zodpovedané
14. mar 2023

Dobrý deň,

stáva sa mi, že ma začne bolieť hlava, príde na mňa slabosť a trasú sa mi trochu ruky. Keď si dám hroznový cukor, napijem sa a na zápästie vreckovku namočenú do studenej vody, po niekoľkých minútach ma to prejde. Výsledky z krvi aj EKG som mala v poriadku.

Z čoho sa u mňa objavujú tieto stavy?

Ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o prejavy vyčerpania či únavy. Skúste si doplniť v strave vitamíny, minerály, sledujte, kedy príde na Vás slabosť. Možno to má súvis s tým, že ste hladná, prípadne dlho sedíte pri monitore.

Takto sa nedá určiť presná príčina, treba sa odsledovať a potom to prekonzultovať s Vašim lekárom.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková