Z čoho môžu prameniť moje zdravotné problémy?

Zodpovedané
11. mar 2023

Dobrý deň,

často sa mi točí hlava a ťahá ma do ľavej strany. Niekedy sa až musím chytiť, aby som nespadla. Včera večer sa mi zahmlilo v pravom oku a zle som videla. Bolí ma aj ľavá lopatka a krk, keď sa ponaťahujem.

Čo môže spôsobovať tieto moje problémy?

Ďakujem

Dobrý deň,

závraty môže spôsobiť problém s krčnou chrbticou, ak Vás teda bolí krk, tak je potrebné vyhľadať fyzioterapeuta.

Závraty môžu súvisieť aj s polohovo-rovnovážnym aparátom, preto je potrebné zvážiť ORL vyšetrenie, taktiež by ste si mali skontrolovať krvný tlak.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková