Z čoho môžem mať silnú bolesť celého chrbta a krku?

Zodpovedané
5. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám silnú bolesť celého chrbta a krku. Prechádza mi to do hrude a do ľavého ramena. Občas aj k srdcu, kde ma pichne. Tlak mám 140 na 99, tep 58. Som z toho nervózna. Mám aj tetániu.

O aký problém môže ísť?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

problém môže byť v krčnej a hrudnej chrbtici. Teda napr. problém s medzistavcovými platničkami, ochabnuté svalstvo, posunuté stavce.

Najvhodnejšie bude, aby ste navštívili fyzioterapeuta a ortopéda, ktorí vyhodnotia stav Vašej chrbtice a odporučia ďalší postup.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková