Z čoho mám takto vyhádzanú ruku?

Zodpovedané
27. okt 2019

Dobrý deň,

neviem, či ma niečo poštípalo, alebo som sa len tak vyhádzala. Ocot a a ani Alpa gél nepomohli. Mám to viac ako týždeň a nezlepšuje sa to.

O aký problém ide a čo mi pomôže?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ocot a Alpha gél takýto kožný nález ešte viac rozdráždia. Môže ísť o alergickú reakciu.

S týmto nálezom by ste mali navštíviť kožného lekára. Bolo by vhodné užívať lieky proti alergii, tzv. antihistaminiká.

Ak sa nález na koži zlepší, tak príčina bude teda alergického pôvodu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková