V intímnej oblasti mám hnedú bodku. Mám ísť na kožné?

Zodpovedané
28. aug 2019

Dobrý deň,

asi rok po pôrode som si všimla, že v intímnej oblasti mám hnedú bodku v tvare špendlíkovej hlavičky. Predtým som to nemala. Znamienka a bradavice mám po tele v malom množstve.

Pri preventívnej prehliadke som to ukázala aj mojej gynekologičke. Tá povedala, že to je v poriadku. Zatiaľ sa to nezväčšuje.

Mám ísť ku kožnej lekárke?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

aby ste si boli istá, že uvedený nález je v poriadku, mali by ste navštíviť kožného lekára.

Na vyšetrenie k nemu nepotrebujete odporúčanie od Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková