Trombóza a tetovanie

Zodpovedané
15. dec 2018

Dobrý večer,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pred skoro štyrmi rokmi som prekonala hĺbkovú žilový trombózu. Užívam Vessel Due a som sledovaná v cievnej ambulancii.

K meninám som dostala poukaz na tetovanie. Dala som si urobiť tetovanie na zápästie vo veľkosti asi 7 cm.

Môže mi to uškodiť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

predpokladám, že hlboká žilová trombóza bola na dolnej končatine. Pokiaľ máte priechodné cievy a končatina neopúcha, tetovanie by Vám nemalo uškodiť pokiaľ sú zachované správne hygienické kritéria počas tetovania.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková