Súvisia moje problémy so zákrokom u zubára?

Zodpovedané
4. sep 2022

Dobrý deň,

už vyše mesiaca pociťujem pocit cudzieho telesa na ľavej strane krku úplne vzadu, kde je mandľa (mandle už nemám). Taktiež mám bolesti hrdla a tŕpnutie ucha na rovnakej strane. Taktiež mám na tej strane už dlhšie zväčšené uzliny za uchom. Bola som u zubára a bola mi na tej strane vytrhnutá osmička hore, pretože rástla úplne krivo do líca, no ani po troch týždňoch problémy nezmizli.

Extrakcia bola dosť komplikovaná, pretože mi trhali aj zub na druhej strane - chirurgickým zákrokom.

Je možné, že sa to ešte úplne nezahojilo, alebo by to mohlo súvisieť napríklad s krčnou chrbticou či s niečím iným?

Krv som mala v poriadku, tiež aj ORL vyšetrenie krku a uší je poriadku, mám len zväčšenú jazykovú mandľu.

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že Vaše problémy môžu súvisieť s extrakciou zuba, problém môže byť aj s nervom, ktorý inervuje túto oblasť.

Skúste užívať Milgammu N, trikrát denne, aspoň 2 mesiace.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková