Súvisí bolesť rebier s chrbticou?

Zodpovedané
24. mar 2021

Dobrý deň,

mám bolesť chrbtice a rebier na pravej strane. Bolesť mi vyžaruje do brucha. Bola som na odber krvi a všetko bolo v poriadku. Mám urobené sono brucha a tiež všetko v poriadku. Návšteva chirurga bola v poriadku.

Bola som aj u fyzioterapeuta a tam mi bolo povedané, že mám v zlom stave chrbticu. Vraj je krivá.

Môže bolesť súvisieť s chrbticou?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte sono brucha a krvné testy v poriadku, tak Vaše ťažkosti môžu naozaj súvisieť s chrbticou.

Najdôležitejšie bude teda absolvovať rehabilitáciu pod dohľadom fyzioterapeuta.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková