Prečo sa počas hry cítim dezorientovaný?

Zodpovedané
27. feb 2021

Dobrý deň,

chcel by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Keď hrám hru, tak občas sa cítim dezorientovaný 1 sekundu a trochu ma zabolí hlava. Hneď začnem vnímať. Vždy mi prebehne hlavou, že čo sa stalo. Potom ma začnú bolieť oči, zle mi nebýva a ani unavený nie som.

Celý deň strávim za PC, mám okuliare a problémy s chrbtom. Som chudý a vysoký.

O aký problém ide?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

Váš problém pravdepodobne súvisí s tým, že cely deň strávite pri počítači. Treba si nájsť každý deň čas na to, aby ste boli vonku na čerstvom vzduchu.

Denne by ste mali cvičiť kvôli bolestiam chrbta, pretože ťažkosti s krčnou chrbticou môžu spôsobiť závraty, teda mali by ste zmeniť životosprávu, začať cvičiť a netráviť toľko času pri počítači.

Ak budú Vaše ťažkosti pretrvávať aj napriek tomu, tak mali by ste navštíviť Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková