Prečo mávam zápach v nose?

Zodpovedané
20. feb 2020

Dobrý deň,

už 2 mesiace mám v nose ako keby zápach. Bola som aj na vyšetrení, ale nepomohlo.

Niekedy mám pocit, že si musím vyfúkať nos, hoci ho mám čistý. Občas mávam ako keby bolesť ľavej nosnej dierke a ide mi to do oka. Keď sa oko rozslzí, tak mi bolesť zmizne. Prejde to do druhého oka a potom mám pokoj.

Prečo mávam zápach v nose?

Čo mi pomôže?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

v nose môžu byť premnožené baktérie, ktoré by tam za bežných okolnosti nemali byť.

Odporučila by som Vám vyskúšať Rinogerminu. Je to nosové probiotikum, ktoré by malo upraviť baktériovú flóru v nose a tým by mali ustúpiť ťažkosti.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková