Prečo ma bolieva na hrudi a mám stiahnuté hrdlo?

Zodpovedané
7. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Raz za čas ma bolieva na hrudi tam, kde sú pľúca. Ostane mi len riadne zle. Riadne som schudla a hrdlo mám ako keby ma niekto škrtil. Mám ho stiahnuté.

O aký problém ide a čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

uvedené prejavy sú typické pri úzkosti, avšak u každého pacienta by malo byť urobené základné vyšetrenie u svojho lekára a aj EKG.

Ak sa potvrdí úzkostná porucha, tak v dnešnej dobe existujú lieky, ktoré by Vám pomohli.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková