Prečo ma bolí žalúdok?

Zodpovedané
12. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám bolesti žalúdka, ktoré trvajú už týždeň. Bolesti mi potom na mesiac prejdú a zase sa vrátia. To trvá asi mesiac.

Kyselinu nemám, stolicu mám pravidelnú. V strese nežijem a ani problémy nemám.

Helicobaktera som mala pred pár rokmi, ale ten je vyliečený. V krvi zápal nemám. Keď ležím, tak ma žaúdok vôbec nebolí. Bolí len vtedy, keď stojím a sedím. Ide o pichanie, pálenie.

Niekedy to mám hneď ráno, niekedy hneď po jedle. Veľmi ma nafukuje. Vynechala som biely chlieb, ale aj tak ma nafukuje. Helicid mi nezaberá.

O aký problém môže ísť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

znovu môže ísť o Helikobaktera, ak nebol teraz vyšetrený, tak bolo by vhodné to skontrolovať.

Ak Vám nezaberá Helicid, tak mala by sa doplniť gastrofibroskopia.

Zatiaľ by som Vám odporučila užívať kvapky na podporu trávenia Iberogast a probiotiká.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková