Prečo ma bolí členok?

Zodpovedané
4. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Cítim bolesť na lýtku dole až v členku na jednej strane. Bolesť prechádza do chodidla a do palcov pri chôdzi. Vždy to bolí inde a cítim ako keby studený pot v palcoch.

O aký problém sa môže jednať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak ste neutrpeli úraz, tak môže ísť o dráždenie nervu, ktorý prechádza dolnou končatinou.

Ak je prítomný opuch lýtka, tak môže ísť o trombózu. Lieky tlmiace bolesť by mali uľaviť od bolesti.

Pri pretrvávaní ťažkostí je potrebné odborné vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková