Prečo cítim veľké teplo?

Zodpovedané
16. nov 2021

Dobrý deň,

vždy som mala studené ruky aj nohy. Aj cez leto som často nosila ponožky, teraz aj keď sa už ochladilo, je mi veľmi teplo. V dome kúrime len na 23 stupňov, inak by som sa uvarila. Predošlé roky som bola vždy uzimená a kúrili sme vždy aj na 25 - 26 stupňov. Keď idem napríklad upratať, povysávať, či len napríklad upratať hračky po dome, príde na mňa veľké teplo.

Mám 30 rokov, nemám žiadne zdravotné problémy.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

s uvedenými ťažkosťami by bolo vhodné skontrolovať hormóny štítnej žľazy. Takéto symptómy môžu svedčiť o poruche funkcie štítnej žľazy.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková