Prečo cítim niečo v krku?

Zodpovedané
18. mar 2020

Dobrý deň,

už 2. deň mám pocit, že mám niečo v krku. Je to dosť nepríjemné a cítim to aj pri prehĺtaní. Nebolí to, len mám pocit akoby som tam niečo mala. Je to pri ležaní, pri sedení. Niekedy ako keby ma to nútilo grgnúť si. Ale sú aj chvíle, keď to necítim.

Môže byť príčinou aj moja krivá chrbtica?

Pred pár dňami som začala užívať B komplex forte a častejšie ma bolí hlava. Moje dieťa 2 roky neprespalo ešte celú noc. Dojčím.

Aké vyšetrenia by som mala absolvovať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím, že Vaše ťažkosti sú spôsobené krivou chrbticou, ak pociťujete cudzie teleso v krku, tak v prvom rade by ste mali absolvovať ORL vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková