Pomôže mi Oxantil a Degan injekcie?

Zodpovedané
10. mar 2021

Dobrý deň,

neurológ mi predpísal Oxantil a Degan injekcie. Problém je, že sa mi točí hlava a zato tie injekcie.

Ako zaberajú?

Môžem očakávať nejaké zlepšenie, alebo je táto liečba bezvýznamná?

Ďakujem

Dobrý deň,

táto liečba by Vám mala pomôcť, preto bola aj ordinovaná. Oxantil zlepší prekrvenie mozgu a Degan zabráni nevoľnosti, ktorú pociťujete pri závratoch.

Ak sa stav neupraví, tak neurológ Vám pravdepodobne ešte pridá do liečby iný druh liekov, všetko však záleží od typu závratov.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková