Pomáha kĺbová výživa Hyalutidin HC Aktiv pri problémoch s kolenami?

Zodpovedané
22. jan 2021

Dobrý deň,

moja mamina má 62 rokov a má ťažkosti s kolenami. Chcela som jej zaplatiť obstreky, ale kvôli corone to nie je teraz možné. Vraj by jej uľavili od bolesti na odporučanie lekára.

Oplatí sa kúpiť Hyalutidin?

Je dosť drahý. Lacnejšie produkty sme skúšali a nič nepomohlo.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ak ste už skúšali veľa produktov, ktoré pomáhajú zlepšiť výživu chrupaviek a nezlepšil sa problém s kolenami, tak si myslím, že vhodnejšie by bolo aplikovať tieto doplnky priamo do kolien.

S uvedeným produktom nemám osobnú skúsenosť, preto by ste sa mali poradiť s ortopédom.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková