Pod ľavým rebrom cítim niečo ako bublinu. O aký problém ide?

Zodpovedané
21. jan 2020

Dobrý večer,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pod ľavým rebrom cítim niečo ako bublinu. Keď si ľahnem na ľavý bok a podopriem si hlavu, tak si tam viem nahmatať niečo. Ono to ako keby preskakuje a práve vtedy ma to trochu aj bolí.

Inak nemám vôbec žiadne tráviace ťažkosti, stolica úplne normálna, žiadne pocity na zvracanie. Občas mi puká v chrbtici.

O aký problém ide?

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

s uvedenými ťažkosťami by som Vám odporučila doplniť sonografické vyšetrenie, aby sa zistilo, o aký útvar ide.

Môže ísť o tukové tkanivo - lipóm, ateróm, mali by Ste sa poradiť s Vašim lekárom, pretože on Vám môže vypísať žiadanku na sonografické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková