Pocit cudzieho telesa v krku

Zodpovedané
25. mar 2019

Dobrý večer,

už 1,5 mesiaca pociťujem niečo v krku, mám pocit cudzieho telesa. Pri prehĺtaní tuhej potravy, alebo pri pitíi vody to necítim a ťažkosti s tým nemám. Len keď prehĺtam sliny, alebo keď nič nejem, vtedy tam niečo pociťujem. Je to dosť nepríjemné a čím viac sa na to sústredím, tak mi to tam zavadzia. Nebola som chorá.

Čo by mohlo byť?

Ďakujem pekne

Dobrý deň,

pri pocite cudzieho telesa v krku je na mieste ORL vyšetrenie a následne pri negatívnom výsledku gastrofibroskopické vyšetrenie.

Nedá sa povedať o čo môže ísť, bez toho, aby sa nezrealizovali tieto vyšetrenia.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková