Po odstránení štítnej žľazy mi nepodávajú žiadne lieky. Je to správny postup?

Zodpovedané
2. nov 2022

Dobrý deň,

pred 4 dňami mi vyoperovali celú štítnu žľazu a na kontrolu idem 3.11.2022. Neužívam však absolútne žiadne lieky, čo mi príde zvláštne.

Je to štandardný postup, že sa po odstránení štítnej žľazy nepodávajú žiadne lieky?

Ďakujem

Dobrý deň,

liečba sa zvyčajne zaháji, keď endokrinológ dostane výsledok z histológie. Ide o štandardný postup. Endokrinológ Vám určite odporučí liečbu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková