Po akom čase prejdú následky po otrase mozgu?

Zodpovedané
18. jan 2020

Dobrý deň,

som v 30. týždni tehotenstva a asi pred mesiacom som spadla na jednu stranu hlavy. Pravdepodobne som mala aj otras mozgu (odhad, keďže som tehotná a nemohli ma nikde poslať).

Problém je, že vždy keď ležím na danej strane, tak po čase ma začne bolieť hlava a ucho. A aj mi v uchu zaľahne.

Dá sa to nejako riešiť?

Po akom čase tieto bolesti prejdú?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

nedá sa presne určiť doba, za akú Vám prejdú ťažkosti, keďže ani nebolo robené CT kvôli tehotenstvu.

Ak máte problém s uchom, tak by som Vám odporučila ORL vyšetrenie a pre pretrvávanie bolestí hlavy neurologické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková