Po 10 dňovej karanténe sme stále pozitívni, ale nič nám nie je. Musíme byť znovu v karanténe?

Zodpovedané
10. mar 2021

Dobrý deň,

s manželom sme boli pozitívne testovaní na Covid-19. Boli sme 10 dní v karanténe a nemali sme skoro žiadne príznaky. Teda iba zvýšenú teplotu a nádchu. Boli sme na testovaní znovu a sme pozitívni. Nič nám však nie je.

Musíme byť stále v karanténe?

Naša doktorka má do stredy dovolenku.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

áno, od dňa pozitívneho výsledku musíte byť v karanténe od znovu, aj keď nemáte žiadne prejavy.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková