Nutkanie na močenie bez iných príznakov. O aký problém ide?

Zodpovedané
8. máj 2020

Dobrý deň,

som zdravá 38 ročná žena a už 6. deň mám z ničoho nič nutkanie na močenie. Je to zhruba dvakrát za minútu. Same to prestane po chvíli, či idem, alebo nejdem na toaletu.

Prvé dni boli omnoho nepríjemnejšie. Nič ma nebolí, nepáli, nereže. Styk som nemala 2 mesiace. Na druhý deň ráno som si urobila domáci test na infekciu močových ciest a bol negatívny.

O aký problém teda ide?

Ako sa zbavím nepríjemného pocitu?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

najvhodnejšie je vyšetriť moč na prítomnosť bakteriálnej infekcie, ak bude výsledok negatívny, tak môže ísť o gynekologický problém.

Zatiaľ by som Vám odporučila užívať Wobenzym, preparát, ktorý podporuje imunitu a je účinný pri gynekologických a urologických problémoch.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková