Nechutenstvo, chudnutie, migrény, búšenie srdca, modriny a bolesti chrbta. O aký zdravotný problém ide?

Zodpovedané
28. apr 2022

Dobrý deň,

chcel by som sa poradiť ohľadom problému. Začalo to bolesťami brucha. Teraz mám zlé trávenie, nechutenstvo do jedla, chudnutie, bolesti hlavy, migrény, točenie hlavy, búšenie srdca, skače mi tlak hore dole, modriny po tele, bolesti chrbta. Začalo to 3 mesiace dozadu. Mladý chalan, 24 rokov, predtým žiadne zdravotné problémy.

O aký zdravotný problém môže ísť?

Aké vyšetrenia je nutné podstúpiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite by ste mali navštíviť Vášho lekára, ktorý Vám urobí základné krvné testy.

Vami uvedené príznaky sa môžu objaviť aj pri histamínovej intolerancii, preto by som doplnila aj vyšetrenie na histamínovú intoleranciu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková