Na koho sa obrátiť, ak by som chcela chudnúť pod lekárskym dohľadom?

Zodpovedané
19. nov 2022

Dobrý deň,

potrebujem akútne schudnúť. V mojom prípade už ide o obezitu, nechcem skúšať internetové diéty.

Na koho sa obrátiť, ak by som chcela chudnúť pod lekárskym dohľadom?

Ďakujem

Dobrý deň,

je potrebné vyhľadať výživového poradcu, alebo sa obrátiť na kliniku (najlepšie vo Vašom okolí), ktorá sa komplexne zaoberá chudnutím. Takéto centrá sú už aj u nás. V takomto centre Vás kompletne vyšetria, nastavia Vám jedálniček a budú Vás sprevádzať počas celého chudnutia.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková