Môžem mať zvláštny pocit na hrudníku zo stresu?

Zodpovedané
23. feb 2022

Dobrý deň,

už štvrtý deň mám hlavne v pokoji a pred spánkon zvláštny pocit na hrudníku. Je to ako keby mnou prešla od stredu hrudníka az do krku vlna. Ako keby mi vynechal úder srdca, ale srdce bije úplne normálne a pravidelne.

O aký problém môže ísť?

Je to zo stresu?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa Vami popísané ťažkosti objavujú najmä večer a v noci, tak nasjkôr to bude mať súvis so stresom.

Skúste si dávať večer Magnézium. Ak by sa stav nezlepšoval, tak by ste mali kontaktovať Vášho lekára. Zvyčajne, keď odozneje stresové obdobie, tak tieto ťažkosti ustúpia.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková