Môžem mať po Neurole depresívne stavy?

Zodpovedané
9. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už roky sa liečim na depresiu. V júni mi menili lieky, ktoré nesadli. Išla som naspäť na Alventu a Kventiax.

Už 3 mesiace mám Neurol. Najprv som mala 0,5 na spanie a časom som prešla na 0,25 večer. Vysadila som aj tých 0,25 a do troch dní sa mi vrátili depresívne stavy.

Je toto len prechodný stav?

Doteraz mi bolo veľmi dobre a po vysadení som ostala takáto.

Je to spôsobené Neurolom, alebo mi neúčinkujú antidepresíva?

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím si, že vysadenie Neurolu by malo spôsobiť návrat depresie.

Neurol nie je liek na depresiu. Na depresiu je Alventa a Kventiax.

Môže ísť iba o prechodný stav a ak by ťažkosti pretrvávali, tak by ste mali navštíviť psychiatra.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková