Môže sa mi niečo stať, keď sa mi bude odkladať operácia mandlí?

Zodpovedané
5. jan 2021

Dobrý deň,

mám 31 rokov a veľmi zväčšené krčné mandle. Tento stav trvá už skoro 4 mesiace. Mala som mať operáciu, ale kvôli covidu bola zrušená.

Je možné, aby sa mi niečo stalo, keď sa to nebude dlhodobo riešiť?

Prekonala som akútnu streptokokovú infekciu a mononukleózu, ale vôbec som o tom nevedela.ediný príznak bola neskutočná únava.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

nemyslím si, že by sa Vám malo niečo stať, keď sa operácia odložila.

Jedine môžete mať opakovane angíny.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková