Môže nemiznúca modrina po Fraxiparine predstavovať zdravotný problém?

Zodpovedané
6. okt 2022

Dobrý deň,

takmer presne pred rokom som si prestala pichať Fraxiparine do nohy, musela som v rámci tehotenstva. Robili sa mi z vpichov modriny. Jedna malá okrúhla, s priemerom asi 3x3 cm, mi však nechce zmiznúť. Je síce nenápadná, takže esteticky mi neprekáža.

Chcela som sa len uistiť, môže takáto nemiznúca modrina predstavovať zdravotný problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

takáto modrinka by nemala predstavovať problém, skúste si modrinu rozmasírovávať heparoid masťou.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková