Môže moje bolesti spôsobovať ortopedický problém?

Zodpovedané
18. sep 2022

Dobrý deň,

dala som si robiť krvné testy na boreliózu, a keďže je všetko v poriadku (výsledky prikladám na fotografiách), nevedia lekári prísť na to, čo mi je. Pred dvoma mesiacmi sa mi vytvorila burzitída pod oboma kolenami z vnútornej strany. Kolená ma raz bolia viac, inokedy menej. Bolesť pociťujem aj v oblasti chrbta, skôr v krížovej oblasti. Absolvovala som aj MRI kolena, RTG, cievne vyšetrenie, ECHO srdca, všetko je v poriadku.

Môže moje bolesti spôsobovať len ortopedický problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že ešte je vhodné doplniť reumatologické vyšetrenie. Ak budú výsledky z reumatológie negatívne, tak vtedy sa dá usúdiť, že problém je ortopedický.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková