Môže mi Levosert spôsobovať bolesť hlavy a zhoršenie kŕčových žíl?

Zodpovedané
30. dec 2021

Dobrý deň,

od februára 2021 mám zavedený Levosert. Mala som ekzém, ktorý sa vyriešil. Zhoršili sa mi bolesti hlavy a aj kŕčové. Začal ma bolieť ľavý prsník, ide o tupú boelsť.

A ešte mám aneurizmu na ľavej strane mozgu. Poslednú dobu cítim aj také mdloby.

Môže to mať súvis s Levosertom?

Ďakujem

Dobrý deň,

Levosert by nemal spôsobiť bolesť hlavy a zhoršenie kŕčových žíl. S Vašimi problémami by ste preto mali vyhľadať Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková