Môže mi blokáda vrážať do ľavého prsníka a spôsobovať pichanie pri srdci?

Zodpovedané
30. okt 2021

Dobrý deň,

s výsledkom som ešte nebola u doktorky. Bolo mi povedané, že mám ísť k lekárke a na rehabilitácie.

Môže mi tá blokáda vrážať do ľavého prsníka a spôsobovať pichanie pri srdci?

Mám divný pocit na ľavej strane.

Ďakujem

Dobrý deň,

takáto blokáda môže spôsobiť bolesť s uvedenej oblasti, teda bolesť vyžaruje z krčnej chrbtice dopredu.

Po rehabilitačnej liečbe by mala nastať úľava. Ak nie, tak príčinu treba hľadať inde.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková