Môže Covid-19 spôsobovať kŕče v bruchu a ovplyvniť menštruáciu?

Zodpovedané
7. mar 2022

Dobrý deň,

práve som dostala Covid-19. Mám mierne zvýšenú teplotu, kašeľ a zvýšený tep 80.

Môže Covid-19 spôsobovať kŕče v bruchu a ovplyvniť menštruáciu?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, je popísané, že niektoré ženy s Covid-19 dostali menštruáciu skôr. Iné zasa neskôr. Kŕče v bruchu môžu a nemusia súvisieť s touto infekciou.

Covid-19 má veľa prejavov a u niekoho sa prejaví ako črevná viróza.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková